VfL Wolfsburg - VfL BOCHUM, wynik spotkania: 1-0

Dnia 2021-08-14 13:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły VfL Wolfsburg i VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: W. Weghorst 5' 1-0 W. Weghorst 22' 2-0

Żółte kartki VfL Wolfsburg:

Żółte kartki VfL BOCHUM: M. Leitsch 29' E. Rexhbecaj 88'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki VfL BOCHUM: R. Tesche 4'

Główny arbiter spotkania to F. Willenborg. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL Wolfsburg stawi czoła SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami Lille i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i VfB Stuttgart.

Wierni fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie zespoły i piłkarze jak M. Leitsch wielokrotnie zagwarantowały swoim sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. VfL Wolfsburg oraz VfL BOCHUM i ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.