Mecz VfL BOCHUM kontra 1899 Hoffenheim zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Vonovia Ruhrstadion

Dnia 2021-11-06 14:30 na obiekcie sportowym Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 11 pomiędzy VfL BOCHUM a 1899 Hoffenheim.

Pierwsza część spotkania między VfL BOCHUM a 1899 Hoffenheim zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: S. Novothny 66' 1-0 M. Pantović M. Pantović 90' 2-0 G. Holtmann

Żółte kartki VfL BOCHUM: Konstantinos Stafylidis 52'

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Stefan Posch 29' Kevin Vogt 38' Florian Grillitsch 73' Andrej Kramarić 75' Sebastian Rudy 78'

Czerwone kartki 1899 Hoffenheim:

Główny sędzia meczu to Frank Willenborg, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu VfL BOCHUM zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami SC Freiburg oraz FC Augsburg. Kolejno natomiast 1899 Hoffenheim z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz Eintracht Frankfurt.

Wierni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Konstantinos Stafylidis Stefan Posch nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, nieczyste faule kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Interesujące potyczki między drużynami futbolowymi bywają zajadłe, nie często okazuje się, że potyczki męczą kibica. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. VfL BOCHUM oraz 1899 Hoffenheim oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.