VfL BOCHUM kontra SC Freiburg, wynik meczu - 2-1

VfL BOCHUM kontra SC Freiburg, wynik końcowy 2-1. W dniu 2021-11-27 14:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły VfL BOCHUM i SC Freiburg.

Po pierwszej połowie meczu między VfL BOCHUM i SC Freiburg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Lienhart 51' 0-1 V. Grifo S. Polter 54' 1-1 G. Holtmann M. Pantović 82' 2-1

Żółte kartki VfL BOCHUM: Anthony Losilla 32' Christopher Antwi-Adjei 90'

Żółte kartki SC Freiburg: Lukas Kübler 58'

Czerwone kartki SC Freiburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Patrick Ittrich, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL BOCHUM zmierzy się już z FC Augsburg, następne spotkania z drużynami Borussia Dortmund i Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast SC Freiburg zmierzy się z Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i Union Berlin.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania ligi Bundesliga 1. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Anthony Losilla Lukas Kübler wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe asysty i bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak VfL BOCHUM i SC Freiburg z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.