Mecz VfL BOCHUM - Borussia Dortmund zakończony wynikiem 1-1

VfL BOCHUM - Borussia Dortmund 1-1. Dnia 2021-12-11 14:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 15 pomiędzy VfL BOCHUM a Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfL BOCHUM a Borussia Dortmund wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Polter 40' 1-0 J. Brandt 85' 1-1 E. Haaland

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki Borussia Dortmund: Nico Schulz 57' Mats Hummels 58' Dan-Axel Zagadou 90'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia spotkania - Matthias Jollenbeck, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL BOCHUM zmierzy się już z Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami Union Berlin oraz VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund z SpVgg Greuther Furth. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin oraz Eintracht Frankfurt.

Dzisiaj wielu fanów z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Nico Schulz nieustannie serwują wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Bundesliga 1 oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak VfL BOCHUM oraz Borussia Dortmund w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.