Mecz VfL BOCHUM kontra Union Berlin, wynik 0-1

VfL BOCHUM kontra Union Berlin, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy VfL BOCHUM oraz Union Berlin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-12-18 14:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki - 17 pomiędzy VfL BOCHUM a Union Berlin.

Gole strzelali: M. Kruse 16' 0-1 G. Prömel

Żółte kartki VfL BOCHUM: Erhan Mašović 20' Danilo Soares 70'

Żółte kartki Union Berlin:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Reichel, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna VfL BOCHUM stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i FSV Mainz 05 a Union Berlin z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami 1899 Hoffenheim i Hertha Berlin.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Erhan Mašović raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Nieustannie trafiamy na idealnie wyliczone gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to zmagania usypiające. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL BOCHUM oraz Union Berlin w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.