Na stadionie Vonovia Ruhrstadion dnia 2022-01-09 16:30 odbył się mecz pomiędzy VfL BOCHUM oraz VfL Wolfsburg zakończony wynikiem 1-0

VfL BOCHUM - VfL Wolfsburg, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy VfL BOCHUM a VfL Wolfsburg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-01-09 16:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 18 pomiędzy VfL BOCHUM a VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: M. Pantović 65' 1-0

Żółte kartki VfL BOCHUM: Danilo Soares 80'

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Luca Waldschmidt 33' Renato Steffen 87'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL BOCHUM stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 oraz FC Koln a VfL Wolfsburg z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth.

Coraz częściej fani śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Danilo Soares Luca Waldschmidt niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą fana. Stale obserwujemy książkowe asysty czy gole, brutalne faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak VfL BOCHUM i VfL Wolfsburg z ligi Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.