Spotkanie FSV Mainz 05 kontra VfL BOCHUM zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie MEWA ARENA dnia 2022-01-15 14:30

Dnia 2022-01-15 14:30 na stadionie MEWA ARENA odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19. Zmierzyły się FSV Mainz 05 i VfL BOCHUM.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy FSV Mainz 05 i VfL BOCHUM zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: J. St. Juste 48' 1-0 J. Burkardt

Żółte kartki FSV Mainz 05: Anton Stach 55' Kevin Stöger 85' Paul Nebel 86'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Armel Bella-Kotchap 70' Cristian Gamboa 76' Elvis Rexhbeçaj 90'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Frank Willenborg, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu FSV Mainz 05 stanie naprzeciw VfL BOCHUM, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i 1899 Hoffenheim a VfL BOCHUM podejmie FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami FC Koln i Hertha Berlin.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Anton Stach Armel Bella-Kotchap często sprawiają fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Bundesliga 1. Udział takich legendarnych zespołów jak FSV Mainz 05 i VfL BOCHUM w lidze Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak MEWA ARENA.