Spotkanie VfL BOCHUM vs FC Koln, wynik końcowy 2-2

VfL BOCHUM vs FC Koln 2-2. Dnia 2022-01-22 17:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą VfL BOCHUM i FC Koln.

Pierwsza część spotkania między VfL BOCHUM i FC Koln zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: G. Holtmann 25' 1-0 J. Locadia T. Hübers 36' 1-1 A. Modeste 45' 1-2 F. Kainz T. Asano 70' 2-2 S. Polter

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki FC Koln: Jonas Hector 60' Jannes Horn 85' Mark Uth 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny sędzia spotkania - Matthias Jollenbeck, Germany. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfL BOCHUM zmierzy się już z Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Koln zmierzy się z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i Eintracht Frankfurt.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak Jonas Hector systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na idealnie wyliczone bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki między graczami bywają nader zażarte, rzadko bywa, iż zmagania męczą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL BOCHUM i FC Koln w lidze Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.