Hertha Berlin - VfL BOCHUM, wynik spotkania: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hertha Berlin i VfL BOCHUM wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-04 19:30 na obiekcie sportowym Olympiastadion Berlin rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 21. Zmierzyły się Hertha Berlin i VfL BOCHUM.

Gole strzelali: I. Belfodil 23' 1-0 S. Jovetić S. Polter 48' 1-1

Żółte kartki Hertha Berlin: Jurgen Ekkelenkamp 56' Maximilian Mittelstädt 84' Marco Richter 86'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Armel Bella-Kotchap 85'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Główny arbiter spotkania - Marco Fritz, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hertha Berlin zmierzy się już z SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i SC Freiburg. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i RB Leipzig.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą potyczki w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Jurgen Ekkelenkamp Armel Bella-Kotchap nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom wiele wrażeń. Trafiamy na wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nudne. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga 1 i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Hertha Berlin i VfL BOCHUM i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Olympiastadion Berlin.