1899 Hoffenheim vs VfL BOCHUM, wynik spotkania: 1-2

Dnia 2022-04-02 13:30 na obiekcie sportowym PreZero Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły 1899 Hoffenheim oraz VfL BOCHUM.

Pierwsza część spotkania pomiędzy 1899 Hoffenheim a VfL BOCHUM zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: T. Asano 28' 0-1 M. Riemann D. Raum 54' 1-1 A. Kramarić T. Asano 59' 1-2

Żółte kartki 1899 Hoffenheim: Kevin Akpoguma 45' David Raum 51' Kevin Vogt 90'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Konstantinos Stafylidis 63' Maxim Leitsch 80'

Czerwone kartki 1899 Hoffenheim:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna 1899 Hoffenheim stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth oraz Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami SC Freiburg oraz FC Augsburg.

Fani śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Kevin Akpoguma Konstantinos Stafylidis wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa, że widowiska nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. 1899 Hoffenheim oraz VfL BOCHUM oraz ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, PreZero Arena.