Mecz pomiędzy Borussia Dortmund oraz VfL BOCHUM na obiekcie Signal-Iduna-Park - wynik 3-4

Borussia Dortmund kontra VfL BOCHUM wynik spotkania 3-4. W dniu 2022-04-30 13:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 32 pomiędzy Borussia Dortmund a VfL BOCHUM.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Dortmund oraz VfL BOCHUM zakończyła się wynikiem 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

Gole strzelali: S. Polter 3' 0-1 T. Asano G. Holtmann 8' 0-2 T. Asano E. Haaland 18' 1-2 E. Haaland 30' 2-2 E. Haaland 62' 3-2 M. Reus J. Locadia 81' 3-3 M. Pantović M. Pantović 85' 3-4

Żółte kartki Borussia Dortmund: Jude Bellingham 24' Julian Brandt 54' Tom Rothe 89' Antonios Papadopoulos 90'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Anthony Losilla 31' Erhan Mašović 35' Simon Zoller 90'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Hartmann, Germany. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Borussia Dortmund stawi czoła SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin oraz Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Jude Bellingham Anthony Losilla nader często zapewniły wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, książkowe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Borussia Dortmund oraz VfL BOCHUM oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Signal-Iduna-Park.