Spotkanie Union Berlin vs VfL BOCHUM, wynik końcowy 3-2

W dniu 2022-05-14 13:30 na obiekcie sportowym Stadion An der Alten Försterei odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 34 pomiędzy Union Berlin a VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Union Berlin a VfL BOCHUM wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: G. Prömel 5' 1-0 G. Haraguchi T. Awoniyi 25' 2-0 S. Zoller 55' 2-1 Danilo Soares E. Löwen 79' 2-2 T. Asano T. Awoniyi 88' 3-2

Żółte kartki Union Berlin: Sven Michel 44' Christopher Trimmel 75' Taiwo Awoniyi 89'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Robert Tesche 24' Anthony Losilla 28'

Czerwone kartki Union Berlin:

Główny arbiter meczu - Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Union Berlin stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Sven Michel Robert Tesche nieraz zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na brutalne faule, spektakularne asysty czy gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze przynudzają. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Union Berlin i VfL BOCHUM jak ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion An der Alten Försterei.