Dnia 2022-08-21 15:30 miał miejsce mecz między VfL BOCHUM i Bayern Munich zakończony wynikiem 0-7

VfL BOCHUM vs Bayern Munich, wynik końcowy 0-7.

Po pierwszej połowie spotkania między VfL BOCHUM oraz Bayern Munich wynik wynosił 0-4. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-7.

Dnia 2022-08-21 15:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 3. Zmierzyły się VfL BOCHUM i Bayern Munich.

Gole strzelali: L. Sané 4' 0-1 K. Coman M. de Ligt 25' 0-2 J. Kimmich K. Coman 33' 0-3 S. Mané 42' 0-4 K. Coman S. Mané 60' 0-5 C. Gamboa 69' 0-6 S. Gnabry 76' 0-7 G. Vidović

Żółte kartki VfL BOCHUM: Saidy Janko 46'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny arbiter spotkania to Daniel Siebert, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu VfL BOCHUM zmierzy się już z SC Freiburg, następne spotkania z drużynami Werder Bremen i FC Schalke 04. Kolejno natomiast Bayern Munich podejmie Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami FC Viktoria Koln i Union Berlin.

Coraz częściej wielu fanów śledzi niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Bundesliga. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak Saidy Janko systematycznie serwują kapitalnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, spektakularne asysty czy bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Bundesliga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak VfL BOCHUM oraz Bayern Munich z ligi Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.