Mecz VfL BOCHUM kontra FC Koln, wynik końcowy 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfL BOCHUM oraz FC Koln wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-09-18 15:30 na obiekcie sportowym Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły VfL BOCHUM oraz FC Koln.

Gole strzelali: B. Schmitz 9' 1-0 L. Maina 88' 1-1

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki FC Koln: Timo Hübers 68'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastian Dankert, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu VfL BOCHUM zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt oraz VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Koln z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami FK Partizan oraz Borussia Monchengladbach.

Wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Timo Hübers wielokrotnie gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż mecze przynudzają. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz gole, ostre faule dodające niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazoglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak VfL BOCHUM oraz FC Koln w lidze Bundesliga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.