Dnia 2022-11-05 14:30 odbyło się spotkanie Borussia Dortmund vs VfL BOCHUM: 3-0

Borussia Dortmund vs VfL BOCHUM, wynik 3-0.

Pierwsza część spotkania między Borussia Dortmund a VfL BOCHUM zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-11-05 14:30 na obiekcie sportowym SIGNAL IDUNA PARK odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i VfL BOCHUM.

Gole strzelali: Y. Moukoko 8' 1-0 G. Reyna 12' 2-0 Y. Moukoko 45' 3-0

Żółte kartki Borussia Dortmund: Salih Özcan 79'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Cristian Gamboa 54'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia meczu to Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Borussia Dortmund stawi czoła VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i FC Augsburg natomiast VfL BOCHUM podejmie Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg i Hertha Berlin.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki ligi Bundesliga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Salih Özcan Cristian Gamboa wielokrotnie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między drużynami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, że zmagania nudzą. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga. Borussia Dortmund i VfL BOCHUM jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, SIGNAL IDUNA PARK.