Dnia 2022-11-08 19:30 miał miejsce mecz pomiędzy VfL BOCHUM oraz Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy VfL BOCHUM a Borussia Monchengladbach wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-11-08 19:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14. Zmierzyły się ze sobą VfL BOCHUM oraz Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: C. Antwi-Adjei 7' 1-0 S. Zoller P. Hofmann 12' 2-0 A. Pléa 62' 2-1 M. Thuram

Żółte kartki VfL BOCHUM: Anthony Losilla 78'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Marvin Friedrich 2' Alassane Pléa 44' Christoph Kramer 55'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny sędzia meczu to Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna VfL BOCHUM stanie naprzeciw Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen oraz FSV Mainz 05 a Borussia Monchengladbach podejmie Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz 1899 Hoffenheim.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Anthony Losilla Marvin Friedrich systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Nieustannie obserwujemy idealne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że potyczki nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. VfL BOCHUM oraz Borussia Monchengladbach oraz ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Vonovia Ruhrstadion.