Back to Top

Strona fanów klubu VfL Bochum

FSV Mainz 05 - Vfl Bochum, wynik 2-0

FSV Mainz 05 vs Vfl Bochum, wynik meczu - 2-0

W ostatnim meczu kolejki 26. Bundesligi FSV Mainz 05 podejmował u siebie drużynę Vfl Bochum w MEWA ARENA. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 2-0. Pierwsza bramka padła jeszcze przed przerwą, a ostateczny wynik został ustalony w drugiej połowie. Mecz odbył się dwa dni temu, 16 marca o godzinie 14:30.

Vfl Bochum - SC Freiburg, wynik 1-2

Mecz Vfl Bochum kontra SC Freiburg, wynik 1-2

Wczorajszy pojedynek pomiędzy Vfl Bochum a SC Freiburg okazał się emocjonującą batalią na murawie Vonovia Ruhrstadion. Ostatecznie to goście triumfowali, pokonując gospodarzy 2:1. Mecz, który odbył się 10 marca o godzinie 14:30 w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Mecz Vfl Bochum kontra RB Leipzig, wynik 1-4

Vfl Bochum vs RB Leipzig, wynik spotkania: 1-4

W ostatnim spotkaniu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, Vfl Bochum podejmowało u siebie RB Leipzig w Vonovia Ruhrstadion. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30. Po emocjonującym starciu goście z Lipska zwyciężyli 4-1, mimo że wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Wydarzenia z tego starcia wciąż budzą wiele emocji wśród kibiców obu drużyn.

Mecz Borussia Monchengladbach vs Vfl Bochum 5-2

Borussia Monchengladbach - Vfl Bochum, wynik spotkania 5-2

Wspaniałe widowisko miało miejsce w BORUSSIA-PARK, gdzie Borussia Monchengladbach podejmowała drużynę Vfl Bochum w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. Gospodarze odnieśli imponujące zwycięstwo 5-2 po znakomitej grze, kontrolując spotkanie od samego początku. Mecz odbył się 24 lutego 2024 roku o godzinie 14:30, a emocje trwały do samego końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Vfl Bochum - Bayern Munich, wynik 3-2

Vfl Bochum - Bayern Munich, wynik spotkania 3-2

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Vonovia Ruhrstadion odbył się niezwykle emocjonujący mecz w ramach 22. kolejki Bundesligi pomiędzy drużynami Vfl Bochum i Bayern Munich. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Vfl Bochum 3-2 po widowiskowej rywalizacji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Vfl Bochum 2-1, a ostateczny rezultat przypieczętował ich sukces nad jednym z najpotężniejszych klubów niemieckiej ligi.

Mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt - Vfl Bochum, wynik końcowy 1-1

Na stadionie Deutsche Bank Park miał miejsce mecz Eintracht Frankfurt - Vfl Bochum zakończony wynikiem 1-1

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Vfl Bochum, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się w Deutsche Bank Park, a obie drużyny zaprezentowały się na równym poziomie zarówno przed przerwą, jak i po niej. Zawody miały miejsce 2 dni temu o godzinie 14:30 czasu lokalnego, a kibice mogli cieszyć się z emocjonującej rywalizacji na boisku.

Mecz Vfl Bochum vs FC Augsburg, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-02-03 14:30 na obiekcie Vonovia Ruhrstadion odbył się mecz Vfl Bochum kontra FC Augsburg zakończony wynikiem 1-1

W ostatnim meczu Bundesligi, Vfl Bochum zmierzył się z FC Augsburg na Vonovia Ruhrstadion. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a bramki padły w pierwszej połowie. Mecz został rozegrany 3 lutego o godzinie 14:30, w ramach 20. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy Borussia Dortmund - Vfl Bochum zakończony wynikiem 3-1

Mecz między Borussia Dortmund i Vfl Bochum zakończony wynikiem 3-1 dnia 2024-01-28 16:30

W dniu 28 stycznia 2024 roku na SIGNAL IDUNA PARK odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Borussia Dortmund i Vfl Bochum w ramach 19. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po emocjonującym starciu, gospodarze z Dortmundu zdołali pokonać rywali z Bochum, wygrywając 3-1. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1, ale to Borussia Dortmund w końcu sięgnęła po zwycięstwo.

Vfl Bochum vs VfL Wolfsburg wynik spotkania 3-1

Dnia 2023-12-02 14:30 odbyło się spotkanie Vfl Bochum vs VfL Wolfsburg - wynik 3-1

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Vfl Bochum i VfL Wolfsburg, który odbył się w ramach 13. kolejki Bundesligi. Spotkanie miało miejsce na Vonovia Ruhrstadion, a ostateczny wynik to 3-1 na korzyść drużyny gospodarzy. Wynik na przerwę wynosił 2-1, co sprawiło, że widowisko było niezwykle ekscytujące.

Vfl Bochum vs VfB Stuttgart, wynik 1-0

Na obiekcie Vonovia Ruhrstadion miało miejsce spotkanie między Vfl Bochum i VfB Stuttgart: końcowy wynik 1-0

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Vfl Bochum i VfB Stuttgart w ramach 18. kolejki Bundesligi. Mecz, który odbył się na Vonovia Ruhrstadion, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bramce zdobytej w drugiej połowie. Zarówno Vfl Bochum, jak i VfB Stuttgart dali z siebie wszystko, jednak to gospodarze mogą dziś cieszyć się z trzech punktów.

Mecz pomiędzy Vfl Bochum - Werder Bremen 1-1

Mecz między Vfl Bochum i Werder Bremen zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Vonovia Ruhrstadion dnia 2024-01-14 14:30

W dniu 14 stycznia 2024 roku na Vonovia Ruhrstadion odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy Vfl Bochum i Werder Bremen. Po emocjonującej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi.

VfL BOCHUM - Union Berlin zakończony wynikiem 3-0

VfL BOCHUM vs Union Berlin, wynik spotkania - 3-0

Drużyna VfL BOCHUM odniosła znaczące zwycięstwo nad Union Berlin, pokonując rywali 3-0 w meczu rozgrywanym w ramach 15. kolejki Bundesligi. Wynik na przerwę wynosił 1-0, a emocjonujące starcie miało miejsce 16 grudnia 2023 roku o godzinie 14:30 na Vonovia Ruhrstadion.