Spotkanie Bayern Munich - VfL BOCHUM zakończone wynikiem 7-0 na obiekcie Allianz Arena dnia 2021-09-18 13:30

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Bayern Munich a VfL BOCHUM wynik to 4-0. Końcowy wynik spotkania to 7-0.

W dniu 2021-09-18 13:30 na stadionie Allianz Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 5 pomiędzy Bayern Munich a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: L. Sane 17' 1-0 J. Kimmich 27' 2-0 L. Sane S. Gnabry 32' 3-0 T. Muller V. Lampropoulos 43' 4-0 R. Lewandowski 61' 5-0 J. Kimmich 65' 6-0 L. Goretzka M. Choupo-Moting 79' 7-0

Żółte kartki Bayern Munich: J. Stanisic 52'

Żółte kartki VfL BOCHUM: K. Stafylidis 35'

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bayern Munich stanie naprzeciw SpVgg Greuther Furth, następne spotkania z drużynami Dynamo Kyiv i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i SpVgg Greuther Furth.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak J. Stanisic K. Stafylidis nieustannie serwują fantastycznym kibicom wiele emocji. Zmagania między zawodnikami ligowymi są nader zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania męczą kibica. Trafiamy na brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, efektowne asysty oraz gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Bayern Munich oraz VfL BOCHUM z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Allianz Arena.