Mecz FSV Mainz 05 vs VfL BOCHUM dnia 2023-01-28 14:30 na stadionie MEWA ARENA - końcowy wynik 5-2

FSV Mainz 05 vs VfL BOCHUM 5-2.

Pierwsza połowa spotkania między FSV Mainz 05 a VfL BOCHUM zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Dnia 2023-01-28 14:30 na obiekcie sportowym MEWA ARENA odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 18 pomiędzy FSV Mainz 05 a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: Lee Jae-Sung 1' 1-0 A. Caci S. Widmer 17' 2-0 K. Onisiwo 28' 3-0 K. Onisiwo 57' 4-0 L. Barreiro P. Kunde 70' 4-1 A. Losilla E. Mašović 72' 4-2 K. Onisiwo 87' 5-2 A. Barkok

Żółte kartki FSV Mainz 05:

Żółte kartki VfL BOCHUM: Keven Schlotterbeck 81'

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Główny arbiter meczu to Patrick Ittrich, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu FSV Mainz 05 stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami Union Berlin oraz FC Augsburg a VfL BOCHUM podejmie 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund oraz Bayern Munich.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Keven Schlotterbeck często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami są bardzo zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki usypiające. Obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Bundesliga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak FSV Mainz 05 oraz VfL BOCHUM w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, MEWA ARENA.