Dnia 2021-09-12 15:30 odbył się mecz pomiędzy VfL BOCHUM oraz Hertha Berlin - wynik 1-3

Dnia 2021-09-12 15:30 na stadionie Vonovia Ruhrstadion rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 4 pomiędzy VfL BOCHUM a Hertha Berlin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfL BOCHUM oraz Hertha Berlin wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: S. Serdar 37' 0-1 V. Darida S. Serdar 43' 0-2 S. Zoller 59' 1-2 M. Maolida 78' 1-3 V. Darida

Żółte kartki VfL BOCHUM:

Żółte kartki Hertha Berlin: L. Tousart 47' M. Mittelstadt 54' D. Zeefuik 75'

Czerwone kartki Hertha Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu VfL BOCHUM stanie naprzeciw Bayern Munich, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart oraz RB Leipzig natomiast Hertha Berlin podejmie SpVgg Greuther Furth. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz SC Freiburg.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak L. Tousart często zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że widowiska męczą. Trafiamy na idealne gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazprzeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak VfL BOCHUM oraz Hertha Berlin z ligi Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Vonovia Ruhrstadion.