Spotkanie FC Schalke 04 kontra VfL BOCHUM zakończone wynikiem 3-1

FC Schalke 04 kontra VfL BOCHUM 3-1.

Pierwsza część spotkania między FC Schalke 04 oraz VfL BOCHUM zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2022-09-10 16:30 na stadionie VELTINS-Arena odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 6. Zmierzyły się FC Schalke 04 oraz VfL BOCHUM.

Gole strzelali: D. Drexler 38' 1-0 P. Hofmann 51' 1-1 G. Holtmann E. Mašović 73' 2-1 S. Polter 90' 3-1 T. Mohr

Żółte kartki FC Schalke 04: Florian Flick 86' Alexander Schwolow 86'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Simon Zoller 9' Anthony Losilla 29' Danilo Soares 82'

Czerwone kartki FC Schalke 04:

Główny arbiter meczu - Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu FC Schalke 04 stanie naprzeciw Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami FC Augsburg oraz Bayer Leverkusen natomiast VfL BOCHUM z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig oraz Eintracht Frankfurt.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Florian Flick Simon Zoller wielokrotnie serwują pierwszorzędnym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Interesujące walki między piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż spotkania męczą fana. Bardzo często zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieprzepisowe faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. FC Schalke 04 oraz VfL BOCHUM jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak VELTINS-Arena.