Spotkanie między SpVgg Greuther Furth i VfL BOCHUM zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Sportpark Ronhof Thomas Sommer

Pierwsza połowa meczu między SpVgg Greuther Furth i VfL BOCHUM zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-10-16 13:30 na stadionie Sportpark Ronhof Thomas Sommer odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 8 pomiędzy SpVgg Greuther Furth a VfL BOCHUM.

Gole strzelali: A. Losilla 80' 0-1 E. Löwen

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Paul Seguin 30' Cédric Itten 67'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Manuel Riemann 54' Anthony Losilla 60' Erhan Mašović 64' Vasilis Lampropoulos 75'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastian Dankert, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SpVgg Greuther Furth zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg i Borussia Monchengladbach.

Dzisiaj wierni fani śledzą potyczki ligi Bundesliga 1. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak Paul Seguin Manuel Riemann nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami zdarzają się zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to zmagania nużące. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. SpVgg Greuther Furth i VfL BOCHUM oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Sportpark Ronhof Thomas Sommer.