FC Augsburg kontra VfL BOCHUM, wynik spotkania - 2-3

W dniu 2021-12-04 14:30 na stadionie WWK Arena odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 14. Zmierzyły się FC Augsburg oraz VfL BOCHUM.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FC Augsburg a VfL BOCHUM zakończyła się wynikiem 0-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: S. Polter 23' 0-1 G. Holtmann G. Holtmann 40' 0-2 S. Polter 45' 0-3 E. Löwen M. Gregoritsch 57' 1-3 D. Caligiuri D. Caligiuri 86' 2-3

Żółte kartki FC Augsburg:

Żółte kartki VfL BOCHUM: Danilo Soares 36' Elvis Rexhbeçaj 87'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter spotkania - Deniz Aytekin, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu FC Augsburg stanie naprzeciw FC Koln, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth. Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld oraz Union Berlin.

Wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Bundesliga 1. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Danilo Soares wielokrotnie sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Stale trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się nader zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Warto więc oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. FC Augsburg i VfL BOCHUM i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak WWK Arena.