Na stadionie BayArena odbył się mecz Bayer Leverkusen kontra VfL BOCHUM zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2021-11-20 14:30 na stadionie BayArena odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12. Zmierzyły się Bayer Leverkusen oraz VfL BOCHUM.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bayer Leverkusen i VfL BOCHUM wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: A. Adli 3' 1-0 J. Frimpong

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Jeremie Frimpong 30' Moussa Diaby 49' Amine Adli 87'

Żółte kartki VfL BOCHUM: Erhan Mašović 63' Danilo Soares 90'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bayer Leverkusen stawi czoła Celtic, następne spotkania z drużynami RB Leipzig oraz SpVgg Greuther Furth. Kolejno natomiast VfL BOCHUM z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami FC Augsburg oraz Borussia Dortmund.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Bundesliga 1. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Jeremie Frimpong Erhan Mašović nieraz zaserwowały własnym wiernym kibicom wiele przeżyć. Trafiamy na wyjątkowe asysty czy bramki, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze męczą fana. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Bayer Leverkusen i VfL BOCHUM i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak BayArena.